Motocykle

Cedzior szajby

Szlachetny szkielet, wyszukana technologia i najlepsze materiały ujarzmiające szaloną moc.


Czytaj Więcej »

Exequatur MCXXVII

Koncepcyjny pokaz współczesnych możliwości technicznych osnuty artystyczną, mroczną wizją design’u.


Czytaj Więcej »

gixxter macieja

Extremalnie krótka linia i brutalnie bezkompromisowa dynamika w połączeniu z klasycznym smakiem.


Czytaj Więcej »

Trixter Marasa

Jak pomieścić prawie dwumetrowego osobnika na motocyklu, tak by ów nie przypominał gondoliera w chodakach i w cylindrze sunącego do włoskiego nocka po makaron?


Czytaj Więcej »

beatle bike

Bebiś rozpoczął prace przy moto z założeniem, że ma to być sprzęt do turystyki, ale z bardzo klasycznym wyglądem. Używał „ruska” do wojaży, ale pewne parametry sprzęta nie umilały dalekich wypraw.


Czytaj Więcej »

soviet roadster

Zaraz po klasycznych boxerach, krzychowa pikawa zwiększa także częstotliwość pracy na widok starego, dobrego angola. Opisywany błękitny ruseczek stanowi przykład symbiozy tych dwóch klimatów.


Czytaj Więcej »

soviet military sidecar

Krzychu zawsze był zakręcony na punkcie klasyków, ale szczególne miejsce na złomowisku, które ma w głowie, zajmują wojskowe boxery. Dotyczy to zarówno sprzętów spod znaku połamanego krucyfiksu, jak i tych spod znaku stanowczo niebetlejemskiej gwiazdy.


Czytaj Więcej »

prawie sahara

Zadanie było jasno sprecyzowane: oryginalny Ural ma zostać motocyklem wojskowym w kolorze piaskowym (wzorem pojazdów z okresu II wojny, używanych w Afryce), z zastosowaniem maksymalnej ilości swoich elementów.


Czytaj Więcej »

soviet roadster

W kąciku zabytków warsztatu „Thresher’a” pojawił się sprzęt, który od niedawna uznany został jako pełnoprawny motocykl zabytkowy.


Czytaj Więcej »

BMW R65 LS

Zafascynowanie Dudasa klasycznymi silnikami typu „bokser”, zastosowanymi w motocyklach nadal się rozwija. Po ukończeniu prac nad zaprzęgiem na bazie Ural’a, postanowił zająć się czymś bardziej żwawym, do użytku szosowego.


Czytaj Więcej »

Simson AWO 425S

Tu zadanie było proste -przywróćić motocykl do stanu dawnej świetności. Karoseria i silnik maiły być jak najbardziej zbliżone do oryginału.


Czytaj Więcej »