Motor-Show Poznań 2011

mspoznan2011_03

W dniach 18-20 marca 2011, na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyła się kolejna edycja wznowionej imprezy cyklicznej Motor-Show. Targi te są poświęcone komercyjnej prezentacji wszelkich produktów branży motoryzacyjnej. Jako odzwierciedlenie polskiego rynku w większości teren wystawowy zajmowały firmy powiązane z samochodami.

Nie znaczy to, że duch dwukołowy był tam nieobecny. Jednoślady w całości opanowały jedną z hal. Prezentowali się tu przedstawiciele czołowych producentów motocykli, dystrybutorzy akcesoriów, oraz zrzeszenia powiązane ze sportem motocyklowym. Oprócz prezentacji najnowszych modeli, do listy atrakcji zaliczyc można pokazy stunt’u, oraz wystawę zabytkowych pojazdów. Miłośników tej ostatniej grupy na pewno zadowoliła szeroka ekspozycja dwu i czterokołowych zabytków, zajmująca łącznie prawie dwie hale targowe.

Zważywszy, że jest to dopiero druga edycja tej imprezy wznowionej po kilkuletniej przerwie, efekt przyciągnięcia 46000 zwiedzających można uznac za spory sukces.

W wyniku zakorzenionego w nas lokalnego patriotyzmu, właśnie tu postanowiliśmy pierwszy raz publicznie zaprezentować nowy twór kuźni „Thresher’a”, czyli techno-wariację na temat olejowego Suzuki GSX-R o nazwie „Exequatur”. Korzystając z gościny na stoisku zaprzyjaźnionej firmy „Motocyklon”, będącej m.in. dystrybutorem osprzętu tuningowego LSL, oraz kasków SHOEI, nasz „Exequatur” skutecznie prezentował swoje techniczne świecidełka, budząc żywe zainteresowanie zwiedzających i prowokując do niezliczonej ilości pytań i zdjęć.

Wierzymy, że cześć imprezy poświęcona jednośladom, zachowa tendencję wzrostową i w jeszcze większym towarzystwie wystawców ,oraz ciesząc się jeszcze większą liczbą atrakcji spotkamy się tu z Wami za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>